Moi drodzy!

Oto stało się, dzisiaj odebrałem Kwiat Paproci z drukarni. Tak więc udało się uwinąc na miesiąc przed deadline’m.

Przesyłka miała dziś wyjśc do Rafała Sejlisa, zgodnie z postanowieniami, jednakże ze względów logistycznych nie udało mi się otrzymac adresu na czas, więc wyjdzie przesyłką poleconą w poniedziałek. Co się stanie z grą potem – to już jest tajemnica Rafała 🙂 Najprawdopodniej jej egzemplarze zostaną rozdane na tegorocznej Zjavie, ale myślę, że jeśli ktoś z okolic Warszawy bardzo chciałby położyc na grze łapy wcześniej, musiałby ładnie poprosic Rafała 🙂

Z mojej strony to już wszystko, RZUT NA INICJATYWĘ “zigzak edition” dotarł do ostatecznego finału. Rozumiem, że prawie  równocześnie startuje “bender edition”, czyli druga edycja RnI.

Życzę wszystkim uczestnikom II edycji uporu i wytrwałości, oraz wielu ciekawych prac. Byc może również wezmę udział, ale nie zarzekam się, bo poza ciągłym tyraniem do konkursów (właśnie cyzeluję “Obietnicę”) trzeba jeszcze czasem odpocząc, pobawic się z narzeczoną czy po prostu pomieszkac.

Ja ze swojej strony dziękuję wszystkim, którzy wspierali ten projekt, ten konkurs i tą formę zabawy. Chiałbym też jeszcze raz pogratulowac Rafałowi  zrobienia naprawdę ciekawej gry – mam nadzieję, że spodoba się wszystkim zainteresowanym.

Dla tych z was, którzy nie załapią się na kopię – pamiętajcie, zawsze jest Dział Mięsny, na któym znajdziecie PDF w wersji na komputer. Wkrótce wrzucę także plik, z którego drukowałem makiety KP w domu, tak byście mogli sobie wydrukowac własną wersję.

na koniec zaś focia całej “limited ediszon”: