Dziś takie małe ogłoszenie parafialne.

Stratoyager sobie spokojnie dojrzewa w departamencie R&D, czas go jednak rozbudowac o kolejne modele myśliwców. Plany kolejnych maszyn cały czas powstają, ale na razie nie mamy ludzi do przerobienia tego na modele 3D.

 

W związku z tym chciałbym ogłosić na razie wstępie małą rekrutację modelarzy do projektu. Potrzebujemy maksymalnie 3 osób, które mogłyby przygotowywać projekty 3D dla Stratoyagera do druku.

 

Wszystkich zainteresowanych zapraszam do kontaktu przez e-mail na:

 

pilot(małpiatka)stratoyager.com

 

(można też kliknąć w link, by przenieść się do formularza kontaktowego)

 

Tam odpowiemy na wszystkie pytania potencjalnych współpracowników.

Jeśli macie jakieś portfolio renderów waszych prac, bardzo chętnie je przejrzymy i wybierzemy co ciekawsze prace. Oczywiście najlepiej gdyby prace były związane ze statkami kosmicznymi.

 

Ale to nie wszystko. Jeśli chcielibyście wydrukować dla siebie swoje własne prace, również dajcie znać – mamy drukarkę, możemy wydrukować wasze portfolio w formie fizycznej – chociażby po to, byście mogli je postawić sobie na półce.

 

Druk możemy wykonać nie tylko w monochromie, ale także w kolorze – tak więc jeśli macie swoje prace już z teksturami i kolorami, wydrukujemy je również.

 

I to też jeszcze nie wszystko. W tej chwili zbieramy prace do portfolio firmy, więc jeśli zgłosi się do nas jakiś projektant i zgodzi się na publikację realizacji jego pracy, może liczyć na sporą zniżkę. Taka tymczasowa promocja.

I to dalej jeszcze nie wszystko. Jeśli projektujecie jakieś gry, jeśli szykujecie się do pokazu działającego prototypu swojej gry planszowej lub bitewnej, a brakuje wam pokazowych modeli, które zwiększyłyby wizualną stronę gry – też napiszcie. Jeśli jeszcze dogadacie się z jakimś modelarzem, który te modele dla was przygotuje, to już w ogóle super. Jeśli nie, postaramy się jakiegoś załatwic.

 

A może potrzebujecie jakichś rekwizytów, albo dekoracji do domu? Portal Gun? Steampunkowy rewolwer? własnoręcznie zaprojektowana rękojeśc miecza świetlnego? Macie projekt? My go wam zmienimy w fizyczny obiekt.

Możecie go dostać w stanie surowym, do własnoręcznego wygładzania, składania i malowania, ale możemy też wam go złożyc i pomalowac, by wyglądał na prawdziwy.

 

Gadżety na promocję gry? Statuetka na konkurs konwentowy? W 48 godzin po otrzymaniu projektu (w zależności od stopnia końcowej obróbki ten czas może się wydłużyć) wyślemy wam wasze marzenia w wersji materialnej.

 

Startoyager to dopiero początek, projekt pilotażowy, który ma pokazać możliwości druku 3D w grach stołowych. Na tym projekcie będziemy eksperymentować, ale jeśli ktoś chce się przyłączyć już teraz, w fazie pilotażowej, zapraszam serdecznie. W międzyczasie kiełkuje już wizja dużo obszerniejszego systemu bitewnego w formule Print on Demand, ale o tym na razie cisza – najpierw Stratoyager. I wszystkie te projekty, które chcielibyście sobie wydrukować.